Корреспондент.net,  11 січня 2024, 09:15
0
1790
Реал переміг Атлетіко

Мадридські команди видали гольову перестрілку у матчі, який відбувся у Саудівській Аравії.

Напередодні, відбувся перший півфінальний матч Суперкубку Іспанії. Між собою грали дві мадридські команди Реал зустрічався з Атлетіко. Зазначимо, український голкіпер "королівського клубу" Андрій Лунін цього разу залишився в запасі.

Вже в першому таймі команди на двох забили чотири голи, завершивши тайм внічию. Друга половина також сильнішого не виявив - 3:3.

Вирішилася доля матчу лише у додатковому часі. Реал зумів двічі вразити ворота "матрацників" наприкінці гри.

Завдяки цьому Анчелотті зі своєю командою вийшов у фінал, де зіграє з переможцем пари Барселона – Осасуна.

Суперкубок Іспанії. Півфінал. 10 січня

Реал - Атлетіко 5:3

Голи: Рюдігер, 20, Менді, 29, Карвахаль, 85, Савич, 116 автогол, Діас, 120 - Ермосо, 6, Грізманн, 37, Рюдігер, 78 автогол

Попередження: Браїм Діас (120).

Реал Мадрид: Аррісабалага, Карвахаль, Начо, Рюдігер, Менді (Камавінга, 81), Модріч (Кроос, 67), Вальверде (Гюлер, 112), Тчуамені (Браїм Діас, 81), Беллінгем, Вінісіус Жуніор (Хоселу, 105) Родріго (Себальос, 105).

Атлетіко: Облак, Савіч, Хіменес, Ермосо, Льоренте (Аспілікета, 105), Коке (Галан, 104), Сауль (Моліна, 67), Де Поль (Вітцель, 90), Грізманн, Мората (Корреа, 90), Ліно (Рікельме, 67).

Очікувані голи (XG): 3.46 – 0.60

Володіння м'ячем: 57% – 43%

Удари: 22 - 11

Удари у ворота: 10 - 6

Фоли: 11 - 9

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp