Трубін допоміг Бенфіці здолати Брагу у Кубку

Корреспондент.net,  11 січня 2024, 10:30
0
1181
Анатолій Трубін

Лісабонський клуб провів важкий домашній оєдинок і зумів вийти до чвертьфіналу турніру.

Бенфіка вийшла до чвертьфіналу Кубка Португалії. Для цього лісабонському клубу довелося перемогти на власному полі Брагу.

Зазначимо, що матч був важким і завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вийшов в основі, відігравши всі 90 хвилин, при цьому зробив чотири сейви.

Кубок Португалії. 1/8 фіналу. 10 січня

Бенфіка - Брага 3:2

Голи: Рафа Сілва, 42, Кабрал, 45, Аурснес, 70 - Жоау Маріу, 8 автогол, Салазар, 48

Володіння м'ячем: 53% - 47%

Удари: 15 - 12

Удари у ворота: 7 - 6

Атаки: 106 - 85

Небезпечні атаки: 55 - 46

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp