Евертон з Миколенком обіграв Кристал Пелас у кубку

Корреспондент.net,  18 січня 2024, 09:09
0
686
Миколенко не дозволив відзначитись гравцям Крістал Пелас

Український захисник, попри травму в минулому поєдинку, відіграв за ліверпульців увесь матч.

Евертон пройшов до 1/16 Кубку Англії. У повторному матчі 1/32, команда на своєму полі здолала Крістал Пелас. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0. Єдиний гол у цій зустрічі забив хавбек "ірисок" Андре Гомеш. Португалець відзначився на 42-й хвилині.

Зазначимо, що український захисник Евертона Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин, незважаючи на важку травму отриману у поєдинку чемпіонату.