Циганков допоміг Жироні вийти в 1/4 Кубку Іспанії

Корреспондент.net,  18 січня 2024, 09:34
0
1824
Райо Вальєкано не зміг втримати Жирону

Український півзахисник вперше вийшов у стартовому складі після одужання від травми.

Жирона вийшла до чвертьфіналу Кубка Іспанії. Це сталося після того, як каталонці перемогли на своєму полі Райо Вальєкано. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Питання щодо переможця були вирішені вже у першому таймі. Крістіан Стуані відзначився дублем, а Дейлі Блінд довів показник на табло до 3:0. Гості змогли забити у відповідь лише раз.

Український хавбек каталонців Віктор Циганков провів на полі 60 хвилин, а форвард Артем Довбик провів весь матч на лаві запасних.