Корреспондент.net,  22 січня 2024, 13:18
0
5118
Лунін не став звинувачивати Аррісабалагу в пропущеному голі

Український голкіпер вважає, що Кепа Аррісабалага не винен у всіх пропущених від Альмерії голах.

Андрій Лунін не став критикувати свого конкурента за місце у воротах Реала після матчу чемпіонату Іспанії проти Алмерії. Нагадаємо, мадридці програвали по ходу тайму 0:2, а перший пропущений м'яч трапився на перших хвилинах гри. Після чого Реал здійснив неймовірний камбек у другому таймі і вирвав перемогу 3:2.

Український голкіпер, який провів поєдинок у запасі, висловився саме про гол на старті зустрічі, у якому до гри Кепи в уболівальників виникли великі запитання.

"У цій ситуації було легко піддатися обману, оскільки суперник перебував на дуже близькій відстані, і в Кепи було мало часу на реакцію", - наводить слова Луніна Defensa Central.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp