Шахтар обіграв у рамках товариського матчу Пюнік

iSport.ua,  22 січня 2024, 16:44
0
497

Донецький клуб без проблем здолав команду з Вірменії.

У понеділок, 22 січня, у рамках товариського матчу Шахтар зустрічався із Пюніком. Ігри завершилися перемогою українського колективу з рахунком 2:0.

Голами у цій грі відзначилися Олександр Зубков та Віктор Цуканов. Обидва голи були забиті у кожному з таймів.

Нагадаємо, наступний свій матч Шахтар проведе проти Льоха. Гра відбудеться 25 січня.

Шахтар – Пюнік 2:0

Голи: Зубков, 14, Цуканов, 82

Шахтар (1 тайм): Різник – Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля – Степаненко – Кевін, Судаков, Бондаренко, Зубков – Сікан.

Шахтар (2 тайм): Рудько - Педріньо, Ракицький, Лемкін (Лацабідзе, 72), Гочолеішвілі - Назарина - Невертон, Егіналду, Криськів, Очеретько (Цуканов, 72) - Швед.

Пюнік: Бучнев – Жуніньйо, Братков, Вакуленко, Кочук, Давидян – Гонсалвес, Дашян, Сантос – Отубанджо, Юричич.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp