Жирона і Барселона вилетіли з Кубка Іспанії

Корреспондент.net,  25 січня 2024, 09:10
0
2617
Атлетик вийшов до півфіналу Кубка Іспанії

Каталонські команди несподівано програли нижчим за класом суперникам по чемпіонату.

Сенсаціями завершились обидва чвертьфінали Кубка Іспанії, які відбулись у середу, 24 січня. Так Жирона несподівано поступилась Мальорці на виїзді. Господарі шокували одного з лідерів чемпіонату забивши у першому таймі три сухих голи. У другому таймі гості зробили кілька замін і спробували відігратись. Утім забили змогли лише два голи у відповідь. 3:2 на користь Мальорки.

Мальорка - Жирона 3:2

Голи: Ларін, 21, Пратс, 28, (пенальті), 35 - Стуані (пенальті), 68, Савіо, 90+6

Вилучення: Раїлло, 68

Попередження: Родрігес, 37, Коста, 39, Раїлло, 68, 68, Грейф, 72 - Коуту, 90+4, Блінд, 90+4

Мальорка: Грейф - Гонсалес, Раільо, Вальент, Копете, Коста (Тоні Лато, 65) - Дані Родрігес (Саму Кошта, 65), Маскарель, Санчес (Морланес, 80), Ларін (Настасич, 71) - Пратс (Муркі, 72).

Жирона: Хуан Карлос - Мартінес (Ян Коуто, 46), Блінд, Якобішвілі, Мігель Гутьєррес (Фернандес, 60) - Алеїш Гарсія, Еррера (Довбік, 46), Мартін (Торре, 73), Циганков (Порту, 60), Савіо - Стуані.

Володіння м'ячем: 25% - 75%

Удари: 11 - 16

Удари в площину: 6 - 5

Кутові: 3 - 7

Фоли: 17 - 5

Атаки: 57 - 130

Програв напередодні у Кубку Іспанії і ще один каталонський клуб Барселона. "Гранатово-сині" поступились на виїзді в Більбао місцевому Атлетику. Основний час завершився нічиєю 2:2, а вже у доданий господарі вирвали перемогу 4:2.

Атлетик - Барселона 4:2

Голи: Гурусета, 1, Сансет, 49, І.Вільямс, 105+2, Н.Вільямс, 120+1 - Левандовскі, 26, Ямаль, 32

Попередження: Сансет, Прадос, Еррера — Крістенсен, Торрес, Форт, Ямал, де Йонг, Роберто

Атлетік: Агірресабала — Лекуе, Вівіан, Паредес, Берчіче — Прадос (Еррера, 90), Весга (У. Гомес, 46, Хаурегісар, 105) — Арес (І. Вільямс, 59), Сансет, Н. Вільямс — Гурузета (Вільялібре, 73).

Барселона: І. Пенья — Кунде, Араухо, Крістенсен (Кубрасі, 69), Бальде — Педрі (Роберто, 99), де Йонг, Гюндоган — Ямал (Гую, 106), Левандовські (Феліш, 77), Торрес.

xG: 4.63 - 1.08

Удари: 17 - 6

Удари в площину: 7 - 4

Володіння м'ячем: 39% - 61%

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

ТЕГИ: БарселонаАтлетикМальоркаСуперкубок Испаниичетвертьфинал