Борнмут із Забарним розбив Свонсі у Кубку Англії

Корреспондент.net,  26 січня 2024, 09:11
0
399
Борнмут так і не дозволив відзначитись Свонсі у своїх воротах

Український захисник допоміг своєму клубу не пропустити у матчі проти нижчого за класом суперника.

У рамках 1/16 Кубка Англії Борнмут на своєму полі зустрівся із Свонсі. Наставник "вишень" Андоні Іраола застосував помірну ротацію в даному поєдинку, утім навіть це не врятувало гостей від ганебної поразки.

Вже за підсумками першого тайму на табло горіли цифри 5:0 на користь представника АПЛ. У другому таймі Борнмут оберти збавив і просто дограв матч до своєї логічної перемоги.

Зазначимо, що український захисник господарів Ілля Забарний провів на полі увесь матч, натомість український нападник "лебедів" Микола Кухаревич провів увесь поєдинок на лаві для запасних.