Корреспондент.net,  31 січня 2024, 09:07
0
1356
Арсенал переміг у 22 турі АПЛ

Український захисник вийшов у стартовому складі лондонського клубу і відзначився асистом.

Арсенал здобув перемогу у 22 турі англійської Прем'єр-ліги. Лондонський клуб у важкому протистоянні здолав на виїзді Ноттінгем Форест.

Основні події на полі розгорнулися вже після перерви. Гостям вдалось забити два голи поспіль у середині тайму. Причому перше взяття воріт відбулось завдяки Олександру Зінченко. Українець віддав гольову передачу. Господарі змогли забити один гол наприкінці гри, утім на більше їх вже не вистачило. 2:1 - на користь Арсенала.

Фоли: 6 - 7

Зіграв напередодні весь матч за свою команду і Віталій Миколенко. Евертон, за який грає український захисник, зіграв у безгольову нічию у Лондоні з Фулгемом.

Фулгем - Евертон 0:0

Очікувані голи (xG): 1,82 – 1,25

Володіння м'ячем: 69% – 31%

Удари: 25 - 21

Удари у ворота: 6 - 3

Фоли: 6 - 12

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp