Корреспондент.net,  1 лютого 2024, 09:10
1701
Коннор Бредлі

Лондонський клуб нічого не зміг протиставити на виїзді лідеру англійської Прем'єр-ліги.

Челсі зазнав розгромної гостьової поразки від Ліверпуля у 22 турі АПЛ.

Найкращим гравцем цієї гри став 20-річний захисник Коннор Бредлі, який провів лише другий матч в АПЛ, але оформив на свій рахунок забитий м'яч і два асисти. Ще по голу для колективу Юргена Клоппа організували Луїс Діас і Дарвін Нуньєс.

Підопічні Маурісіо Почеттіно змогли відповісти лише голом престижу у виконанні Крістофера Нкунку.

Українець Михайло Мудрик вийшов на поле в другому таймі і запам'ятався лише промахом з вигідної позиції за рахунку 2:0.

АПЛ. 22 тур. 31 січня

Ліверпуль - Челсі 4:1

Голи: Жота, 23, Бредлі, 39, Собослай, 65, Діас, 79 - Нкунку, 71

Ліверпуль: Аліссон - Бредлі (Александер-Арнольд, 68), Конате, ван Дейк, Гомес (Робертсон, 69) - Собослаї (Елліотт, 69), Мак Аллістер, Джонс (Кларк, 83) - Діас, Жота (Гакпо, 68), Нуньєс

Челсі: Петрович - Дісасі, Сілва, Бадьяшиль, Чілвелл (Гюсто, 46) - Кайседо (Чуквуемека, 66), Фернандес - Мадуеке (Мудрик, 46), Галлагер (Нкунку, 46), Стерлінг - Палмер (Касадеї, 85)

Ще один український гравець в АПЛ - Єгор Ярмолюк, вийшов напередодні на заміну у складі свого Брентфорда проти Тоттенгема.

Наш футболіст відзначився лише жовтою карткою, а міг отримати і червону за розмови на 90 хвилині. Тим часом "бджоли" видали у Лондоні запальний матч, який утім програли.

Тоттенгем - Брентфорд 3:2

Голи: Удоджі, 48, Джонсон, 49, Рішарлісон, 56 - Мопе, 15, Тоні, 67

Тоттенгем: Вікаріо - Порро, Ромеро, ван де Вен, Удоджі - Скіпп (Гейб'єрг, 46), Бентанкур (Джонсон, 46) - Кулушевські, Меддісон (Дрегушин, 87), Вернер (Донлі, 90+2) - Рішарлісон

Брентфорд: Флеккен - Коллінз (Аєр, 78), Піннок, Мі - Роерслев (Дасілва, 78), Єнсен (Ярмолюк, 57), Нергор, Янельт (Дамсгор, 88), Льюїс-Поттер (Баптіст, 88) - Мопе, Тоуні

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp