Корреспондент.net,  2 лютого 2024, 09:50
0
781
Манчестер Юнайтед забив чотири голи Вулвергемптону

Манчестер Юнайтед та його суперник порадували глядачів одразу сімома забитими голами.

Манчестер Юнайтед здобув перемогу у 22 турі чемпіонату Англії. "Червоні дияволи" на виїзді здолали Вулвергемптон. Причому видали при цьому феєричний матч.

Гості перемогли 4:3. При цьому основна розв'язка настала вже у доданий арбітром час. Спочатку на 90+5 хвилині "вовки" рахунок зрівняли, але вже за дві хвилини пропустили гол від МЮ у власні ворота.

За рахунок перемоги Манчестер Юнайтед піднявся на сьоме місце турнірної таблиці, маючи в активі 35 балів. Вулвергемптон же залишився 11-м із 29-ма балами.

АПЛ. 22 тур. 1 лютого

Вулвергемптон - Манчестер Юнайтед 3:4

Голи: Сарабія, 71 (пен.), Кілман, 85, Нету, 90+5 - Решфорд, 5, Гойлунд, 22, МакТоміней, 75, Мейну, 90+7.

Очікування голи (xG): 2,13 - 2,89

Володіння м'ячем: 53% - 47%

Удари: 16 - 21

Удари в площину: 7 - 8

Фоли: 10 - 8

Вулвергемптон: Са - Кілман, Доусон, Тоті (Фрейзер, 82) - Семеду, Леміна, Дойл (Гомеш, 82), Доерті (Аїт-Нурі, 55) - Нету, Бельгард (Сарабія, 64), Кунья.

Манчестер Юнайтед: Онана - Далот, Варан, Мартінес (Магвайр, 86), Шоу - Мейну, Каземіро (МакТоміней, 73), Фернандеш - Гарначо (Еванс, 90+2), Гойлунд (Форсон, 86), Решфорд (Антоні, 73).

Попередження: Доусон, Кунья - Каземіро, Мартінес, Онана, Гарначо.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp