Ліга чемпіонів: Лаціо переміг Баварію, ПСЖ - Реал Сосьєдад

Текст: ,  15 лютого 2024, 09:11
0
1073
Баварія не втримала Іммобіле

У найпрестижнішому європейському футбольному клубному турнірі відбулись ще два матчі 1/8 фіналу.

Лаціо та ПСЖ здобули домашні перемоги на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Італійці приймали Баварію.Долю зустрічі вирішила індивідуальна помилка гравця гостей на 67-й хвилині.

Упамекано отримав червону картку за грубий фол і привіз пенальті. Іммобіле легко переграв Нойєра і приніс перемогу своїй команді.

Атаки: 66 - 151

Лаціо: Проведель - Марушич, Романьолі, Хіла (Габаррон, 81), Хюсай (Ладзарі, 60) - Луїс Альберто (Камада, 81), Катальді, Гендузі - Феліпе Андерсон, Ісаксен (Педро, 74), Іммобіле (Кастельянос, 74).

Баварія: Нойєр - Мазрауї, Упамекано, Кім Мін Чже, Геррейру - Горетцка (де Лігт, 73), Кімміх, Мюллер (Шупо-Мотінг, 81), Сане (Тель, 81), Мусіала - Кейн.

Попередження: Упамекано, 67, Кімміх, 68

Вилучення: Упамекано, 67

Тим часом ПСЖ обіграв у себе вдома Реал Сосьєдад. Голи у цьому матчі також було забито вже після перерви. Спочатку Мбаппе, а згодом Баркола вразили ворота гостей. 2:0 - на користь парижан.

ПСЖ - Реал Сосьєдад 2:0

Голи: Мбаппе, 58, Баркола, 70

Очікувані голи (XG): 1.48-0.48

Володіння м'ячем: 57%-43%