Евертон з Миколенком вирвав нічию у Крістал Пелас

Корреспондент.net,  20 лютого 2024, 09:10
0
510
Миколенко був одним з кращих у матчі з Крістал Пелас

Ліверпульський клуб втратив нагоди відірватись від зони вильоту вчергове розділивши очки із суперником.

Евертон вразила хвороба нічиїх у чемпіонаті Англії. Команда Віталія Миколенка знову не змогла виявити сильнішого у матчі АПЛ, цього разу з Крістал Пелас.

Основні події у цьому матчі сталися вже після перерви. Спочатку на 66-й хвилині Джордан Айю отримав м'яч практично на кутку штрафної "ірисок" і пробив у дальній кут. Віталій Миколенко спробував заблокувати удар, однак це не врятувало його команду від пропущеного голу.

Але за шість хвилин до кінця основного часу господарі відігрались. Двайт МакНіл навісив з кутового, а Амаду Онана виграв верхову боротьбу і головою замкнув подачу.

1:1 - вже четверта нічия Евертона в останніх п'яти матчах. Притому що за 25 зіграних в АПЛ турів у ліверпульців всього шість нічийних результатів.