Помер автор переможного голу в фіналі ЧС-1990

Андреас Бреме

Відомий у минулому німецький захисник Андреас Бреме помер через несподівану зупинку серця.

Чергова втрата для світового футболу. У Німеччині помер колишній гравець Баварії, Кайзерслаутерна, Інтера, Сарагоси та Бундестім Андреас Бреме. Йому було 63 роки.

Інформацію про його смерть підтвердила виданню Kicker партнерка Бреме Сюзанна Шефер. Причиною смерті легендарного футболіста стала зупинка серця. Чоловік пішов з життя в своєму будинку в Мюнхені напередодні вночі, 19 лютого.

Зазначимо, що Бреме з Баварією та Кайзерслаутерном вигравав чемпіонат Німеччини, Кубок та Суперкубок країни. Також у складі Баварії доходив до фіналу Кубка європейських чемпіонів.

З Інтером він вигравав Серію А, Суперкубок Італії та Кубок УЄФА, а у складі Сарагоси став переможцем Кубка Іспанії.

Після завершення кар'єри гравця тренував Унтерхахінг і Кайзерслаутерн, був асистентом головного тренера Штутгарта.

Найбільшим досягненням Бреме став титул чемпіона світу 1990 року у складі збірної Німеччині. У фіналі проти Аргентини він забив єдиний гол з пенальті. Також разом разом з Бундестім він був фіналістом ЧС-1986 та Євро-1992.

Нагадаємо, раніше помер легендарний німецький футболіст Франц Бекенбауер.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp