Роналду вивів Аль-Наср до 1/4 Ліги чемпіонів Азії

Корреспондент.net,  22 лютого 2024, 09:59
0
1773
Роналду продовжує забивати за Аль-Наср

Португальський форвард знову забив супернику по 1/8 фіналу і дозволив перемогти з комфортною перевагою.

Аль-Наср вийшов до чвертьфіналу азійської Ліги чемпіонів. Зазначимо, що не в останню чергу це сталося завдяки відмінній грі головної зірки саудівського клубу Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, португальський форвард забив єдиний гол у першому матчі проти Аль-Фейха і приніс своєму клубу перемогу. Відзначився зірковий футболіст і в матчі-відповіді, забезпечивши остаточний рахунок 2:0.

Таким чином, за сумою двох матчів Аль-Наср переміг 3:0 і пройшов у чвертьфінал азіатської Ліги чемпіонів, де він зустрінеться з Аль-Айном з ОАЕ.

Ліга чемпіонів. Азія. 1/8 фіналу. 21 лютого

Аль-Наср (Саудівська Аравія) - Аль-Фейха (Саудівська Аравія) 2:0 (перший матч - 1:0)

Голи: Отавіу, 17, Роналду, 86.

Очікувані голи (xG): 1,85 - 0,03

Володіння м'ячем: 72% - 28%

Удари: 9 - 1

Удари в площину: 4 - 0

Фоли: 9 - 18

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp