Тренер Бенфіки про гру Трубіна: Нам потрібен був дуже хороший воротар

Корреспондент.net,  23 лютого 2024, 10:26
0
6716
Трубін провів черговий вдалий матч за Бенфіку

Український голкіпер провів черговий вдалий матч за португальців і дозволив їм вийти до 1/8 фіналу Ліги Європи.

Бенфіка змогла вийти до 1/8 фіналу Ліги Європи завдяки відмінній грі у виконанні Анатолія Трубіна. Це після матчу-відповіді 1/16 фіналу проти Тулузи визнав головний тренер португальців Рогер Шмідт.

Фахівець розповів, що французький клуб повністю володів перевагою у другому таймі, і його підопічним довелось важко призахисті власних воріт. А важливої нічиєї 0:0 вдалось досягти лише завдяки вдалій грі українця, який зробив у грі шість сейвів.

"Це був типовий матч-відповідь на вибуття в Лізі Європи, вирішальний для обох команд. Ми добре виступили у першому таймі, у нас було дві/три можливості забити перший гол, це була наша мета, але ми пропустили ці можливості. Також у першому таймі Тулуза продемонструвала свої наміри, а у другому вони стали більше ризикувати, чинячи на нас тиск, нам доводилося захищатися у багатьох моментах, у штрафному, на краю штрафного, стандартні положення, довгі передачі. Нам потрібен був дуже хороший воротар. У другому таймі ми намагалися знайти перехідні моменти. Ми не забили, тож нам довелося боротися до кінця, дуже добре захищатися. Ми зробили це. Це була важка та важка гра, і ми раді, що вийшли в 1/8 фіналу. Тулуза була важким суперником.

Чесно кажучи, я дуже поважаю Тулузу, бо вони показали, особливо у європейських іграх, що проти них важко грати. Вони вже показали це на груповому етапі. Я не очікую, що «Бенфіка» подорожуватиме Європою і легко виграватиме матчі. Це завжди важка робота. У футболі різні завдання, сьогодні, після втрачених можливостей у першому таймі, нашим завданням було дуже добре захищатися, наполегливо працювати. Це також частина футболу. Справа не тільки в тактиці або красі гри, іноді футбол такий: бийся, май правильний настрій і, зрештою, досягай успіху. Ось що ми зробили", - наводить слова Шмідта A Bola.

Нагадаємо, раніше головний тренер Шахтаря прокоментував поразку від Марселя в Лізі Європи.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp