Голанн п'ятьма голами знищив Лутон у Кубку Англії

Корреспондент.net,  28 лютого 2024, 09:10
0
2058
Голанн п ятьма голами знищив Лутон у Кубку Англії
Ерлінг Голанн продовжує багато забивати за Манчестер Сіті

Норвезький форвард Манчестер Сіті забив одразу п'ять голів іншому представнику Прем'єр-ліги.

Манчестер Сіті легко пройшов до чвертьфіналу Кубка Англії. Чемпіони Англії на стадії 1/8-мої турніру легко пройшли іншого представника англійської Прем'єр-ліги Лутон.

А все завдяки відмінній грі свого нападника Ерлінга Голанна. Норвезький футболіст вже у першому таймі зробив хет-трік, а у другій половині довів кількість своїх голів у матчі до п'яти.

Остаточно підсумував розгром господарів у поєдинку Матео Ковачич. 2:6 - і Манчестер Сіті легко проходить до наступного етапу.