Гол Мудрика допоміг Челсі здолати Лідс у кубку

Корреспондент.net,  29 лютого 2024, 09:08
0
1850
Мудрик відзначився у воротах Лідса

Український півзахисник лондонського клубу допоміг команді вийти до чвертьфіналу турніру.

Челсі пройшов до чвертьфіналу Кубку Англії. Для цього лондонцям довелось перемогти представника Чемпіоншипу Лідс. Щоправда звитяга над нижчого за класом суперником далась підопічним Почеттіно дуже не просто.

Спочатку команди влаштували гойдалки, по черзі виходячи вперед. Один із голів при цьому забив українець Михайло Мудрик, який вивів "синіх" вперед на 37 хвилині матчу. У підсумку наприкінці гри на табло горіли нічийні 2:2.

Господарі змогли вирвати перемогу лише на останній хвилині основного часу, завдяки голу у виконанні Конора Галлагера. 3:2 - і у чвертьфіналі Челсі очікує зустріч з і ще одним представником Чемпіоншипу Лестером.