Аль-Наср з Роналду поступився в Лізі чемпіонів

0
2156
Роналду не зміг забити Аль-Айну

Команда з Саудівської Аравії програла на виїзді колишньому клубу Ярмоленка та Реброва.

Аль-Наср поступився в чвертьфіналі азійської Ліги чемпіонів. У рамках першого матчу чвертьфіналу саудівська команда поступилась колишньому клубу Сергія Реброва і Андрія Ярмоленка Аль-Айну з ОАЕ. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій грі забив хавбек Суф'ян Рахімі. Марокканець відзначився на 44 хвилині зустрічі.

Зазначимо, що відомий форвард гостьової команди португалець Кріштіану Роналду, провів на полі весь матч, утім не відзначившись при цьому результативними діями. Матч-відповідь команд відбудеться 11 березня.