Барселона і Арсенал вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Корреспондент.net,  13 березня 2024, 09:11
0
951
Зінченко та його партнери по Арсеналу радіють виграній серії пенальті

Іспанський і англійський клуб змогли пройти своїх суперників у престижному єврокубковому турнірі.

У Лізі чемпіонів стали відомі і ще два чвертьфіналіста турніру сезону 2023/24. Ними стали Барселона і Арсенал.

Чемпіони Іспанії оформили собі путівку до наступного раунду у домашньому матчі проти Наполі. Нагадаємо, гостьовий поєдинок завершився внічию 1:1, а на Камп Ноу "гранатово-сині" впевнено перемогли суперника 3:1.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. 12 березня

Барселона - Наполі 3:1 (перший матч 1:1)

Голи: Лопес, 15, Канселу, 17, Левандовські, 83 - Ррахмані, 30.

Попередження: Крістенсен, Ямаль - Жезус, Траоре, Олівера.

Очікувані голи (xG): 2,81 - 1,01

Володіння м'ячем: 47% - 53%

Удари: 23 - 15

Удари в площину: 10 - 5

Фоли: 7 - 16

Барселона: тер Штеген - Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу - Лопес (Роберто, 60), Крістенсен (Ромеу, 60), Гюндоган - Ямаль, Левандовські, Рафінья (Фелікс, 81).

Наполі: Мерет - Ді Лоренцо, Ррахмані, Жезус, Руї (Олівера, 64) - Ангісса, Лоботка, Траоре (Распадорі, 78) - Політано (Ліндстрем, 64), Осімхен, Кварацхелія (Нгонге, 90+2).

Значно важче путівка до чвертьфіналу дісталась Арсеналу. "Каноніри" лише у серії пенальті змогли здолати Порту. Матч у Лондоні завершився з рахунком 1:0 на користь господарів. Нагадаємо, що в Португалії було зафіксовано такий саме рахунок, але на користь "драконів".

У підсумку у "футбольній лотереї" перемогу з рахунком 4:2 святкував Арсенал: гравці лондонської команди реалізували свої чотири спроби, а Давід Рая взяв удари від Венделла та Галено.

Арсенал - Порту 1:0 (пен. 4:2) (перший матч - 0:1)

Гол: Троссар, 41

Попередження: Саліба, 39, Гаверц, 116 - Пепе, 73.

Серія пенальті: 1:0 - Едегор, 1:1 - Пепе Акіно, 2:1 - Гаверц, 2:1 - Венделл (воротар), 3:1 - Сака, 3:2 - Груїч, 4:2 - Райс, 4:2 - Галено (воротар)

Очікувані голи (xG): 1.08 - 0.59

Володіння м'ячем: 55% - 45%

Удари: 14 - 9

Удари у площину: 4 - 3

Кутові: 9 - 1

Фоли: 18 -20

Атаки: 118 - 87

Арсенал: Рая - Вайт, Саліба, Габріел, Ківьор (Зінченко, 106) - Едегор, Райс, Жоржиньйо (Жезус, 83) - Сака, Гаверц, Троссар (Нкетіа, 106)

Порту: Кошта - Маріу (Санчес, 85), Пепе, Отавіо, Венделл - Ніко (Еуштакіу, 101), Варела (Груїч, 90+7) - Консейсау (Боржеш, 101), Пепе, Галено - Еванілсон (Таремі, 86)

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp