Атлетіко і Боруссія - останні чвертьфіналісти ЛЧ-2023/24

Корреспондент.net,  14 березня 2024, 09:10
0
724
Атлетіко переміг Інтер в серії пенальті

У престижному клубному футбольному турнірі визначились усі учасники вирішальної стадії змагань.

У Лізі чемпіонів стали відомі усі учасники чвертьфінальної стадії. Останніми клубами, які пройшли до цієї стадії, стали Атлетіко і Боруссія Дортмунд.

Представники Німеччини впевнено розібрались на власному полі з нідерландським ПСВ. Боруссія вийшла вперед уже в дебюті матчу, коли Джейдон Санчо на третій хвилині відкрив рахунок. А добив гостей ветеран Марко Ройс, який у компенсований час успішно скористався грубою помилкою захисника гостей і реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. 13 березня

Боруссія Д - ПСВ 2:0 (перший матч - 1:1)

Атаки: 99 - 110

Боруссія Д: Кобель - Джан, Зюле, Гуммельс, Матсен - Озкан, Забітцер - Мален (Адеємі, 70), Брандт (Нмеча, 58), Санчо (Ройс, 75) - Фюллькруг

ПСВ: Бенітес - Тезе, Схаутен, Боскальї, Дест - Тіль (Лосано, 46), Мауро Жуніор (Бабаді, 86), Веерман (Пепі, 82) - Бакайоко, де Йонг, Тільман

Значно запеклішим виявилось протистояння між Атлетіко та Інтером. Італійці за підсумками першого, домашнього, матчу вели з рахунком 1:0. Вже на 33-й хвилині гри в Мадриді, після затяжної атаки колектив Сімоне Індзагі збільшив перевагу, коли Федеріко ДіМарко відкрив рахунок в матчі.

Однак практично одразу господарі відновили паритет в рахунку. Гол забив Антуан Грізманн. А вже під завершення основного часу Мемфіс Депай забив другий гол Атлетіко, перевівши гру в овертайм. У підсумку долю протистояння вирішила серія пенальті, де господарі здобули остаточну перемогу.

Атлетіко - Інтер - 2:1 (перший матч - 0:1, в серії пенальті - 3:2)

Голи: Грізманн, 35, Депай, 87 - ДіМарко, 33

xG: 2.09 - 1.36

Удари: 23 - 14

Удари в площину воріт: 9 - 4

Володіння м'ячем: 47% - 53%

Атлетіко: Облак — Моліна (Барріос, 78), Савич, Вітсель, Ермосо, Ліно (Рікельме, 70) — Льоренте (Аспілікуета, 99), Коке, Де Пауль (Корреа, 71) — Мората (Депай, 79), Грізманн (Ньїгес, 106)

Інтер: Зоммер — Павар, де Врей, Бастоні (Ачербі, 72) — Думфріс (Дарміан, 71), Барелла (Фраттезі, 84), Чалханоглу, Мхітарян (Классен, 111), Дімарко (Біссек, 85) — Мартінес, Тюрам (Санчес, 102)

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp