Мессі і Суарес вивели Інтер Маямі до 1/8 фіналу КЧ

Корреспондент.net,  14 березня 2024, 09:59
1540
Ліонель Мессі та Луїс Суарес

Зіркова флоридська команда впевнено здолала опір іншого представника американської МЛС Нешвілла.

Ліонель Мессі та Луїс Суарес схоже пригадали часи сумісної гри за Барселону і нині роблять результат для Інтер Маямі.

Аргентинський та уругвайський форварди вивели свою команду до 1/8 фіналу Кубку чемпіонів КОНКАКАФ. На стадії 1/16-тої флоридцям протистояв інший представник МЛС Нешвілл. Нагадаємо, у першому матчі між цими командами було зафіксовано нічию 2:2, тоді Інтер від поразки так само врятували голи Мессі і Суареса.

Цього разу зірки футболу відзначились ще у першому таймі і у підсумку забезпечили своєму клубу комфортну перемогу 3:1. У Мессі та Суареса також по одному асисту у цій грі.

Український захисник флоридців Сергій Кривцов вийшов на поле з перших хвилин і відіграв 77 хвилин.

Завдяки цій перемозі Інтер пробився до чвертьфіналу змагань, де зустрінеться з переможцем пари Монтеррей - Цинциннаті.