0
548
Забарний подякував сім'ї за підтримку

Український захисник був радий вперше відзначитись за "вишен" в англійській Прем'єр-лізі.

Ілля Забарний прокоментував свій дебютний гол за Борнмут та вольову перемогу над Лутоном.

Український захисник висловив радість з приводу забитого м'яча, а тим більш, що він допоміг "вишням" здійснити неймовірний камбек у грі.

"Це щось неймовірне. Коли ти програєш 0:3 після першого тайму, дуже важко переключитися. Ти пропускаєш три голи, і це виснажує. Але у нас чудова команда, ми швидко відреагували. У перерві ми проаналізували свої помилки, тренер зробив свої корективи, і на другий тайм ми вийшли з іншим налаштуванням.

Моя сім'я була на стадіоні і, звісно, цей гол став особливим. Я не забиваю багато м'ячів, але я хочу робити це якнайчастіше. Для мене важливо, що моя сім'я тут. Це для них і нашої країни, бо знаю, що мій народ спостерігає за мною. Я дуже пишаюся тим, що є частиною України. Бажаю всього найкращого своїм співвітчизникам.

Ми не збираємось зупинятися. Нам потрібно продовжувати набирати очки і бути якомога вище. Я знаю рівень цієї команди.

Попереду на всіх українців чекає дуже важлива гра проти Боснії і Герцеговини. Постараюся зробити все від себе залежне, допомогти збірній перемогти та потрапити на Євро", - сказав Забарний у коментарі BBC.

Раніше у Борнмуті дали нове прізвисько Забарному після його дебютного голу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp