Дубль Довбика допоміг Жироні перемогти у Ла Лізі

Корреспондент.net,  1 квітня 2024, 09:12
0
1479
Партнери поздоровляють Довбика із голом у ворота Бетіса

Український нападник каталонського клубу перервав тривалу серію без голів у ворота суперників.

Артем Довбик перервав тривалу безгольову серію у чемпіонаті Іспанії. У неділю, 31 березня, у рамках 30-го туру Ла Ліги Жирона приймала Бетіс. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Український нападник відзначився двічі у воротах суперника. На 36-й хвилині він реалізував пенальті, а у другому знову забив, проте вже з гри, реалізувавши вихід сам на сам із голкіпером.

Після 30 турів Ла Ліги Жирона посідає третє місце з 65 балами, а Бетіс йде на сьомому рядку, набравши 42 очки.