Роналду забив тричі, Аль-Наср знищив суперника

Корреспондент.net,  3 квітня 2024, 10:30
0
1451
Роналду оформив хет-трик у Саудівській Аравії

Зірковий португальський нападник та його команда на відмінно провели черговий матч у чемпіонаті.

Аль-Наср розтрощив свого суперника у чемпіонаті Саудівської Аравії. Напередодні команда приймала Абхі, який нині знаходиться у зоні вильоту, і не залишила супернику жодного шансу.

Зустріч завершилась з рахунком 8:0 на користь гостей. Ще в першому таймі Роналду оформив хет-трик і зробив гольову передачу, після чого був замінений у перерві.

Зазначимо, два своїх перших голи португалець забив зі штрафних ударів. Тепер на рахунку Кріштіану 63 голи прямим ударом зі штрафного в кар'єрі.

Нагадаємо, раніше Роналду визнали найкращим гравцем місяця в Саудівській Аравії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp