Корреспондент.net,  5 квітня 2024, 09:10
0
1780
Михайло Мудрик і Коул Палмер

Лондонський клуб на своєму стадіоні видав справжній трилер у красивому стилі обігравши суперника.

Челсі здобув перемогу у 31 турі чемпіонату Англії. Лондонці приймали на своєму полі Манчестер Юнайтед і здолали суперника у справжньому гольовому трилері.

Господарі швидко вийшли вперед, а до 20 хвилини гри були попереду 2:0. Утім провали у захисті звели нанівець усі зусилля нападників.

Вже в середині другого тайму в лідерах були "червоні дияволи", які відзначились тричі. Утім сумними зі стадіону цього вечора пішли саме уболівальники гостей, адже Челсі вирвав перемогу забивши голи на 10 та 11 доданій до основного часу хвилині.

Головним героєм зустрічі став нападник лондонців Коул Палмер, який оформив хет-трик. Українець Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі і був замінений на 71 хвилині зустрічі.

АПЛ. 31 тур. 4 квітня

Челсі - Манчестер Юнайтед 4:3

Голи: Галлагер, 4, Палмер, 19 (пен.), 90+10 (пен.), 90+11 — Гарначо, 34, 67, Фернандеш, 39

Попередження: Гюсто, Енцо

Челсі: Петрович — Гюсто (Гілкріст, 75), Дісасі (Чалоба, 75), Бадьяшиль, Кукурелья — Кайседо (Чуквуемека, 71), Енцо — Палмер, Галлагер (Мадуеке, 89), Мудрик (Стерлінг, 71) — Джексон.

Манчестер Юнайтед: Онана — Далот, Варан (Еванс, 46, Камбвала, 66), Магвайр, Ван-Біссака — Каземіро (Мактоміней, 75), Мейну — Антоні, Фернандеш, Гарначо (Маунт, 85) — Гойлунн (Рашфорд, 65).

xG: 2.82 - 1.54

Володіння м'ячем: 56% - 44%

Удари: 28 - 19

Удари в площину воріт: 18 - 9

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp