Корреспондент.net,  9 квітня 2024, 09:20
0
2818
Роналду не витримав чергового провалу Аль-Насра

Відомий португальський футболіст зганьбився і підвів свою команду у півфіналі престижного турніру.

Аль-Наср залишиться без ще одного трофею цього сезону. Нагадаємо, раніше команда вилетіла з азійської Ліги чемпіонів. Цього ж разу не пощастило вже у турнірі в Саудівській Аравії.

Напередодні в Абу-Дабі відбувся півфінальний поєдинок Суперкубку країни, в якому зійшлися Аль-Хіляль та Аль-Наср.

Команди пішли на перерву за нулів на табло, а в середині другого тайму номінальні господарі поля двічі відзначилися у воротах суперника зусиллями Салема Аль-Давсарі та Малкома.

У Аль-Насра нічого не виходило в атаці, і в підсумку під завісу зустрічі здали нерви у головної зірки команди Кріштіану Роналду. Португалець біля бокової лінії посварився з суперником і вдарив його ліктем у груди. За свої дії 39-річний португалець очікувано отримав від арбітра пряму червону картку.

Вже в доданий час Садіо Мане зумів відіграти один м'яч, утім на більше часу вже не вистачило - Аль-Хіляль переміг з рахунком 2:1 і вийшов у фінал, де побореться за трофей з Аль-Іттіхадом, який з аналогічним рахунком переграв Аль -Вахда.