Перші чвертьфінали Ліги чемпіонів завершились феєричними нічиїми

Корреспондент.net,  10 квітня 2024, 09:12
0
1324
Манчестер Сіті і Реал сильнішого у Мадриді не виявили

Поєдинки Реал - Манчестер Сіті та Арсенал - Баварія порадували глядачів результативним футболом.

У футбольній Лізі чемпіонів розпочалась чвертьфінальна стадія турніру. Напередодні відбулись перші два матчі.

Так мадридський Реал зустрічався на своєму полі з Манчестер Сіті. Команди влаштували гольову феєрію, завершивши протистояння внічию 3:3.

Нажаль не обійшлось у цьому матчі без помилки Андрія Луніна. Українець захищав ворота іспанського гранда і пропустив уже на другій хвилині, коли прямим ударом зі штрафного відзначився Бернард Сілва. Лунін прогавив момент удару пропустивши у ближній кут.

Тепер доля переможця у цьому протистоянні вирішиться у матчі-відповіді, який команди проведуть 17 квітня.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. 9 квітня

Реал – Манчестер Сіті – 3:3

Голи: Рубен Діаш (12, автогол), Родріго (14), Вальверде (79) – Бернарду Сілва (2), Фоден (66), Гвардіол (71)

Попередження: Чуамені, 1, Карвахаль, 81 – Аканджи, 37, Бернарду Сілва, 88

Реал: Лунін, Менді, Рюдігер, Чуамені, Карвахаль, Камавінга, Кроос (Модрич, 72), Вальверде, Вінісіус (Хоселу, 86), Беллінгем, Родріго (Браїм Діас, 72)

Манчестер Сіті: Ортега, Гвардіол, Рубен Діаш, Аканджи, Стоунз, Ковачич, Родрі, Гріліш, Фоден (Альварес, 87), Бернарду Сілва, Голанн

17 квітня визначиться півфіналіст і у парі Арсенал - Баварія. Перший матч між цими командами завершився в нічию 2:2.

Олександр Зінченко, який розпочинав матч на лаві запасних, вийшов у цій грі на другий тайм рятувати "канонірів", які програвали вдома супернику 1:2.Зусилля українця і його партнерів дозволили лондонцям врешті уникнути поразки.

Арсенал – Баварія – 2:2

Голи: Сака, 12, Троссард, 76 – Гнабрі, 18, Кейн, 32, пен

Попередження: Парті, 89 – Девіс, 9, Кейн, 55

Арсенал: Райя - Уайт, Саліба, Габріел, Ківіор (Зінченко, 46) - Едегор, Жоржиньо (Жезус, 66), Райс - Сака, Хаверц (Парті, 85), Мартінеллі (Троссард, 66).

Баварія: Нойєр - Кімміх, Дайєр, де Лігт, Девіс,- Лаймер, Горецка, Сане (Коман, 66), Мусіала, Гнабрі (Геррейру, 70) - Кейн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

ТЕГИ: Реал МадридБаварияАрсенал ЛондонМанчестер Ситичетвертьфинал