Ліга Європи: Аталанта шокувала Ліверпуль, Трубін пропустив від Марселя

Корреспондент.net,  12 квітня 2024, 09:15
0
995
Мілан не зміг забити вдома гол Ромі

У престижному футбольному єврокубковому турнірі відбулись перші матчі чвертьфінальної стадії.

У другому за престижністю футбольному клубному європейському турнірі - Лізі Європи, відбулись перші чвертьфінальні матчі.

Бенфіка, за яку виступає Анатолій Трубін, вдома мінімально перемогла Марсель. Зазначимо, що господарі вели 2:0, утім гол Обамеянга залишив питання переможця чвертьфіналу відкритим. 2:1 - на користь португальського клубу.

Найгучнішу сенсацію ігрового дня в Лізі Європи зробила італійська Аталанта. Команда Джан П'єро Гасперіні в першому матчі чвертьфіналу на Енфілді розгромила Ліверпуль Юргена Клоппа з рахунком 3:0.

Окрім того, німецький Баєр удома переграв  англійський Вест Гем 2:0, А в італійському дербі між Міланом і Ромою, римляни мінімально перемогли на Сан-Сіро 1:0.

Матчі-відповіді відбудуться через тиждень, 18 квітня.