Корреспондент.net,  15 квітня 2024, 09:35
0
1522
Ліверпуль поступився вдома Крістал Пелас

Обидва клуби не змогли здобути важливих очок в домашніх матчах і відпустили Манчестер Сіті.

Манчестер Сіті зробив значний крок до чемпіонства в АПЛ. Причому для цього "містянам" не довелось робити нічого, усе завдяки конкурентам.

Справа в тому, що Арсенал і Ліверпуль, які також претендують на перемогу в Прем'єр-лізі, дружно програли у 31 турі. Причому зробили це перед власними уболівальниками.

Ліверпуль поступився Крістал Пелас. Гра завершилася мінімально перемогою лондонців з рахунком 1:0. Єдиний гол на 14-й хвилині забив Еберечі Езе. Асист на англійського форварда віддав Тірік Мітчелл.

Володіння м'ячем: 69% - 31%

Ліверпуль: Аліссон — Бредлі (Александер-Арнольд, 48), ван Дейк, Конате, Робертсон — Джонс (Елліотт, 82), Ендо (Собослаї, 46), Мак Аллістер — Салах, Нуньєс (Жота, 67), Діас (Гакпо, 67)

Крістал Пелес: Гендерсон — Муньйос, Андерсен, Лерма — Клайн (Ворд, 77), Вортон, Г'юз (Рідевалд, 77), Мітчелл — Олісе (Аю, 68), Матета (Едуар, 90), Езе (Шлупп, 77)

Своєю чергою Арсенал вдома програв Астон Віллі 0:2. Господарі володіли перевагою у матчі, утім використати свої моменти не змогли. Натомість гості довго вичікували у захисті, і завдали ударів в останні хвилини матчу.

Арсенал - Астон Вілла 0:2

Голи: Бейлі, 84, Воткінс, 87

Очікувані голи (xG): 1.62 - 0.43

Володіння м'ячем: 51% - 49%

Удари: 18 - 11

Удари в площину: 4 - 2

Кутові: 4 - 6

Фоли: 12 - 6