Динамо здобуло важку перемогу над Минаєм в УПЛ

Текст: ,  17 квітня 2024, 17:21
0
1448
Волощин зумів забити Минаю

Київський клуб завершив на свою користь перенесений поєдинок 16 туру чемпіонату України.

Динамо і Минай нарешті зіграли матч 16 туру УПЛ. Нагадаємо, ця зустріч мала відбутися ще на початку грудня, утім тоді команди зуміли відіграти лише одну хвилину. Гру було перервано через масовану атаку російських терористів. Повітряна тривого тривала настільки довго, що поєдинок вирішили вже не продовжувати.

В підсумку гру було вирішено дограти у столиці України. Сьогодні, 17 квітня, команди розпочали грати саме з тієї першої хвилини. А вже п'ятій Динамо вийшло вперед. Точним ударом відзначився капітан "біло-синіх" Віталій Буяльський.

Загалом номінальні гості, володіли тотальною перевагою у першому таймі, утім відзначитись змогли лише ще одного разу. Після гострої атаки киян, м'яч у власні ворота зрізав Дмитро Нємчанінов.

Події на полі змінились у другій половині. Номінальні господарі забили один гол у відповідь, красивий постріл у дев'ятку вдався Тимуру Корабліну. Після цього ужгородці мали ще кілька нагод, аби рахунок зрівняти, утім не змогли цього зробити.

Заспокоїв ситуацію на полі Назарій Волошин. Молодий півзахисник Динамо забив наприкінці гри, підсумувавши перемогу киян.

3:1 - на користь Динамо, яке набирає 51 очко в турнірній таблиці і виходить на чисту другу сходинку.