Лунін витягнув Реал у півфінал Ліги чемпіонів на Баварію

Корреспондент.net,  18 квітня 2024, 09:15
0
2934
Партнери по Реалу вітають Луніна

Феноменальна гра українського голкіпера дозволила мадридському клубу перемогти у чвертьфіналі Манчестер Сіті.

Андрій Лунін став головним героєм Реала у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті. Мадридці краще розпочали поєдинок проти діючих володарів трофею і вийшли вперед вже на 12 хвилині гри. Утім після цього господарі поля володіли тотальною перевагою.

Гості змогли не програти розгромно лише завдяки феноменальній грі українського голкіпера, якого "містяни" змогли пробити лише один раз - відзначився Кевін де Брюйне.

Зрештою основний час завершився 1:1, додатковий також переможця не виявив, і команди приступили до виконання серії 11-метрових ударів.

І тут знову себе проявив Андрій Лунін. Воротар відбив два удари, на один більше ніж конкурент, і вивів Реал до півфіналу.

Ліга чемпіонів. Чвертьфінал. 17 квітня

Манчестер Сіті – Реал – 1:1 (пенальті – 3:4). Перший матч – 3:3.

Голи: де Брюйне (76) – Родріго (12)

Серія пенальті: 1:0 – Альварес, 1:0 – Модрич (воротар), 1:0 – Бернарду Сілва (воротар), 1:1 – Беллінгем, 1:1 – Ковачич (воротар), 1:2 – Лукас Васкес, 2:2 - Фоден, 2:3 - Начо, 3:3 - Едерсон, 3:4 - Рюдігер.

Попередження: Гріліш (59), Гвардіол (61), Родрі (90) – Карвахаль (38), Менді (90+4)

Манчестер Сіті: Едерсон, Гвардіол, Аканджи (Стоунз, 112), Рубен Діаш, Вокер, де Брюйне (Ковачич, 112), Родрі, Гріліш (Докю, 72), Фоден, Бернарду Сілва, Холанд (Альварес, 91)

Реал: Лунін, Менді, Рюдігер, Начо, Карвахаль (Мілітао, 111), Кроос (Модрич, 79), Камавінга, Вальверде, Беллінгем, Вінісус Жуніор (Лукас Васкес, 102), Родріго (Браїм Діас, 84)

На стадії 1/2-гої Реал зустрінеться із Баварією, яка за сумою двох матчів перемогла Арсенал. Після нічиєї в гостях, долю домашньої зустрічі вирішив єдиний удар.

На 63-й хвилині Кімміх класно відкрився під навіс Сане і замкнув головою в ближню дев'ятку.

1:0 - Арсенал вже вп'яте програє Баварії в плей-оф Ліги чемпіонів.

Баварія – Арсенал – 1:0 (перший матч – 2:2)

Гол: Кімміх, 63

Попередження: Лаймер, 55, Кімміх, 90+2 – Вайт, 85

Баварія: Нойєр - Кімміх, Дайєр, де Лігт, Мазрауї (Кім Мін Дже), 75 - Лаймер, Горецка - Сане (Упамекано, 89), Мусіала, Геррейру - Кейн

Арсенал: Рая - Вайт, Габріел, Саліба, Томіясу (Нкетіа, 86) - Едегор, Жоржиньо (Жезус, 68), Райс - Сака, Хаверц, Мартінеллі (Троссард, 68)

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp