МЮ ледь не зганьбився у півфіналі Кубка Англії

Корреспондент.net,  22 квітня 2024, 09:35
0
1435
Манчестер Юнайтед забиває другий гол у ворота Ковентрі

"Червоні дияволи" втратили перевагу у три м'ячі над скромним Ковентрі, утім змогли вийти в фінал.

Манчестер Юнайтед видав черговий провальний матч у сезоні. Цього разу "манкуніанці" ледь не зганьбилися у Кубку Англії.

У півфіналі турніру "червоні дияволи" зустрічались на Уемблі із скромним Ковентрі, який нині грає у Чемпіоншипі.

МЮ до 70-ї хвилини повністю виправдовував статус фаворита і комфортно вів з рахунком 3:0. Утім далі стався неймовірний провал і "небесно-блакитні" змогли відіграти три м'ячі за 20 хвилин (3:3). Причому третій гол побував у воротах "манкуніанців" на 90+5 хвилині.

В овертаймі Ковентрі забив і ще раз, проте цього разу взяття воріт не було зараховано через офсайд.

Врешті справа дійшла до серії пенальті, де перемогу здобув Манчестер Юнайтед (пен. 4:2).

Таким чином у фіналі Кубка Англії відбудеться дербі: Манчестер Юнайтед зіграє 25 травня на Уемблі проти Манчестер Сіті, який днем раніше обіграв Челсі (1:0).

Кубок Англії. Півфінал. 21 квітня

Ковентрі – Манчестер Юнайтед – 3:3 (пен. 2:4)

Голи: Сіммс, 71, О'Хар, 79, Райт, 90+5 – Мактоміней, 23, Магуайр, 45+1, Бруну Фернандеш, 58

Серія пенальті: Каземіро (не забив), Райт (1:0), Далот (1:1), Торп (2:1), Еріксен (2:2), О'Хар (не забив), Бруну Фернандеш (2:3), Шіф (не забив), Хойлунд (2:3).

Попередження: Онана, 1, Коллінз, 1, Томас, 82, Дасілва, 111.

Ковентрі: Коллінз, ван Евейк, Латібодьєр (Тавареш, 63, Годден, 105), Кітчінг (Бінкс, 63), Томас, Бідвелл (Дасілва, 80), Шіф, О'Хар, Екклз (Торп, 63), Райт, Сіммс.

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Магвайр, Каземіро, Ван-Биссака, Бруну Фернандеш, Мактоміней (Форсон, 103), Майну (Еріксен, 72), Гарначо (Антоні, 66), Решфорд (Діалло, 90), Хойлунд.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp