Олімпіакос сенсаційно виграв Юнацьку лігу УЄФА

Корреспондент.net,  23 квітня 2024, 10:07
0
1174
Гравці Олімпіакоса радіють титулу

Грецька команда у фінальному поєдинку не залишила шансів італійському Мілану.

Олімпіакос виграв Юнацьку лігу УЄФА. У фінальному матчі грецька команда не залишила шансів італійському Мілану, вигравши 3:0.

Зазначимо, що матч був рівним, а його долю вирішив провальний відрізок у виконанні "россонеррі" в середині другого тайму.

Усі три голи футболісти з Піреї забили впродовж шести хвилин, з 60-ої по 66-ту. Христос Музакітіс, Антоніс Папаканеллос і Теофаніс Бакулас стали авторами голів.

Нагадаємо, минулого року Юнацьку лігу чемпіонів виграв Фейєноорд, який у фіналі розгромив Хайдук (5:0).

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp