Корреспондент.net,  25 квітня 2024, 09:12
0
1628
Евертон переміг Ліверпуль в чемпіонаті

Чергове мерсисайдське дербі в АПЛ завершилось несподівано легкою перемогою "синьої" команди.

Ліверпуль значно погіршив свої шанси у боротьбі за чемпіонство англійської Прем'єр-ліги. Команда Юргена Клоппа програла черговий матч в чемпіонаті.

Цього разу команда несподівано легко поступилась у мерсисайдському дербі з рахунком 2:0. У першому таймі Евертон відкрив рахунок завдяки голу Брентвейта. А у другому збільшив свою перевагу після влучного удару Калверта-Льюїна.

Таким чином в останніх чотирьох поєдинках АПЛ Ліверпуль переміг лише раз, при цьому двічі програвши і одного разу зігравши в нічию.

Що стосується Евертона, то перемогу над принциповим суперником затьмарила травма Віталія Миколенка. Український захисник, наприкінці першого тайму, невдало приземлився після боротьби, і у підсумку був замінений у перерві.