Корреспондент.net,  26 квітня 2024, 09:35
0
1082
Де Брюйне забиває свій перший гол головою в АПЛ

Діючі чемпіони Англії легко розібралися із суперником за перенесеним матчем 29 туру АПЛ.

Манчестер Сіті продовжує претендувати на черговий чемпіонський титул в АПЛ. Напередодні команда Хосепа Гвардіоли здобула чергову перемогу у чемпіонаті, впритул наблизившись до лідируючого Арсеналу, і маючі гру у запасі.

Зазначимо, що боротьби у перенесеному поєдинку 29 туру проти Брайтона не вийшло. "Містяни" граючи на виїзді, зовсім не пожаліли суперника. Забивши тричі у першому таймі, і ще раз по перерві, гості оформили легку перемогу 4:0.

Додамо, що початок розгрому поклав Кевін Де Брюйне, який ударом головою в падінні відправив м'яч у ближню дев'ятку. Для 32-річного бельгійця, який проводив 255-й матч у рамках чемпіонату Англії, цей гол став першим з його 68 голів в АПЛ, який він забив головою.