Барселона з боєм вирвала перемогу у Валенсії

Корреспондент.net,  30 квітня 2024, 09:20
0
901
Левандовські став головним героєм зустрічі Барселона - Валенсія

Каталонська команда змогла здолати "кажанів" у 33 турі Ла Ліги у важкому протистоянні.

Барселона повернулась на другу сходинку турнірної таблиці Ла Ліги. Сталося це після домашньої перемоги підопічних Хаві над Валенсією у 33 турі.

Хоча звитяги господарів могло і не бути, адже далась вона "синьо-гранатовим" дуже важко і стала наслідком однієї грубої помилки з боку гостей.

Барса відкрила рахунок на 22-й хвилині, коли Фермін Лопес ударом головою замкнув подачу з флангу у виконанні Рафіньї. Утім вже за п'ять хвилин "кажани" зусиллями Уго Дуро рахунок зрівняли, а на 38 хвилині вийшли вперед, коли Пепелу реалізував пенальті.

Доля матчу вирішилась вже у доданий до першого тайму час. Воротар Валенсії Гіоргі Мамардашвілі зіграв рукою за межами штрафного майданчика. Суддя після перегляду повтору показав йому пряму червону картку.

Залишившись у меншості підопічні Рубена Барахо не змогли на рівних протидіяти господарям. Каталонці у другому таймі забили тричі супернику, усі голи на рахунку Роберта Левандовський, і здобули перемогу 4:2.

Завдяки перемозі Барселона гарантувала собі участь у Лізі чемпіонів наступного сезону. Валенсія ж залишилася восьмою з 47-ма балами в активі.