Корреспондент.net,  3 травня 2024, 09:10
0
1301
Мудрик був одним з найкращих у матчі проти Тоттенгема

Український півзахисник на відмінно проявив себе у черговому лондонському дербі в Прем'єр-лізі.

Челсі впевнено обіграв Тоттенгем у перенесеному матчі 26 туру англійської Прем'єр-ліги. "Сині" грали вдома і здолали принципового суперника по лондонському дербі з рахунком 2:0.

На 24-й хвилині відзначився Трево Чалоба, а вже у другому таймі остаточний рахунок на табло встановив Ніколас Джексон.

Український вінгер команди-господарів Михайло Мудрик провів на полі 75 хвилин, і хоч не зміг відзначитись результативними діями, але став одним з найкращих футболістів у матчі.

Челсі завдяки перемозі набрав 51 очко і піднявся на восьме місце в турнірній таблиці АПЛ. Тоттенгем п'ятий із 60 балами і 7-очковим відставанням від зони Ліги чемпіонів.