Лунін пропустив чотири, Довбик забив в Ла Лізі

Корреспондент.net,  20 травня 2024, 09:36
0
3228
Довбик продовжує бути серед найкращих бомбардирів Ла Ліги

В іспанській футбольній першості відбулись матчі передостаннього 37-го туру чемпіонату 2023/24.

Невдалим виявився матч 37-го туру іспанської Ла Ліги для Андрія Луніна. Українець вийшов у стартовому складі Реала у гостьовому матчі проти Вільярреала і пропустив чотири голи у свої ворота.

Зазначимо, що "королівський клуб" впевнено обігрував господарів після першого тайму 4:1. Утім гравці "жовтої субмарини" здійснили неймовірний камбек, і протягом восьми хвилин другої половини рахунок зрівняли.

Кутові: 3 - 3

Тим часом Артем Довбик забив свій черговий гол в чемпіонаті Іспанії. Сталося це на Местальї, у гостьовому матчі проти Валенсії.

У матчі взяли участь усі українські футболісти. Довбик і Циганков традиційно вийшли за Жирону зі стартових хвилин, Яремчук, у складі "кажанів", з'явився на полі в результаті заміни на 61-й хвилині.

Валенсія - Жирона 1:3

Голи: Пепелу, 84 (пен.) - Савіо, 32, Довбик, 58, Гасьоровскі, 67 (аг)

Попередження: Фулькьє, Коррея.

Очікувані голи (xG): 2.89 - 2.49

Володіння м'ячем: 36% - 64%

Удари: 20 - 19

Удари в площину: 6 - 5

Фоли: 10 - 8

Валенсія: Мамардашвілі - Фулькьє (Коррея, 46), Москера, Озкачар (Гайя, 61 (Алмейда, 72)), Гасьоровскі - Дієго Лопес, Пепелу, Герра, Канос - Дуро (Федеріко, 46), Марі (Яремчук, 61).

Жирона: Гассаніга - Мартінес, Е. Гарсія (Хуанпе, 68), Давід Лопес, Блінд - Еррера (Валері, 73),  А. Гарсія, Мартін - Циганков (Порту, 68), Довбик (Стуані, 79), Савіо (Хастін, 73).

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp