Верес і Епіцентр зіграли внічию перший перехідний матч УПЛ

0
800
Епіцентр і Верес сильнішого у першому матчі не виявили

Перший перехідний поєдинок за право грати в українській Прем'єр-лізі сильнішого не виявив.

В УПЛ розпочалась пора перехідних матчів за право зіграти наступного сезону в еліті українського футболу. Стартувала стадія плей-оф матчем Епіцентр - Верес.

Матч, який проходив у Києві більш вдало розпочали господарі. В середині першого тайму відзначився Мороз.

Утім святкувати перемогу Епіцентру не судилося. Гості відігралися під завершення матчу. І тут зіграла свою роль тренерська заміна. Гайдучик, який по перерві з'явився на полі у складі рівненського клубу, приніс Вересу нічию 1:1.

Вже другого червня команди проведуть повторний поєдинок у Рівному, який і визначить, хто зіграє в УПЛ сезону 2024/25.