Мессі забив, але Інтер Маямі програв в МЛС

Корреспондент.net,  30 травня 2024, 09:35
0
1126
Голу Ліонеля Мессі виявилось недостатньо для перемоги Інтера над Аталантою

Флоридська команда несподівано поступилась на власному полі Аталанті у чемпіонаті США.

Інтер Маямі несподівано поступився Аталанті на своєму полі у черговий ігровий день в МЛС. Зазначимо, що флоридська команда нині лідирує у чемпіонаті США, а тому вважалась фаворитом протистояння.

Ліонель Мессі відіграв усі 90 хвилин за господарів, забивши єдиний гол своєї команди на 62 хвилині. Утім цього взяття воріт виявилось замало.

Аталанта перемогла 3:1. Дубль на свій рахунок записав грузинський форвард Саба Лобжанідзе, ще один гол забив Джамал Т'єре.