0
1003
Лівий Берег - Оболонь

Кияни провели дуже веселий матч.

У неділю, 2 червня, у рамках гри за прописку до УПЛ Лівий берег зустрічався з Оболонню. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

До 51-ї хвилини команди лише обмінювалися атаками, але до голів справа не доходила, поки гості не отримали видалення. Олександр Осман залишив свою команду у меншості, після чого "пивовари" практично одразу пропустили.

Здавалося б, що господарі на піднесеній моралі мають дотискати свого суперника, але Оболонь змогла відновити паритет у середині другого тайму, а потім довести матч до фінального свистка, відбиваючи всі атаки.

Таким чином, київський клуб зберіг прописку в УПЛ завдяки перемозі над Лівим берегом (1:0) у першому матчі.