Корреспондент.net,  3 липня 2024, 10:17
0
749
Рафінья святкує гол у ворота Колумбії

Стали відомі усі учасники чвертьфінальної стадії престижного футбольного турніру, який триває у США.

Бразилія і Колумбія стали останніми учасниками чвертьфінальної стадії Копа Америка-2024. В останньому турі групового раунду команди грали між собою.

Колумбійців влаштовувала і нічия, адже в такому разі вони фінішували б першими у квартеті. В підсумку команди видали цікавий матч із багатьма моментами, але фінальний свисток зафіксував потрібний Колумбії результат 1:1.

Копа Америка. Група D. 3 липня

Бразилія - Колумбія - 1:1

Голи: Рафінья, 12 - Муньйос, 45+2

В іншому матчі третього туру групи D Коста-Ріка обіграла Парагвай 2:1.

Коста-Ріка - Парагвай - 2:1

Голи: Кальво, 3, Алькосер, 7 - Рамон Соса, 55

Після поєдинків третього липня на Копа Америка визначились усі чвертьфінальні пари.