Корреспондент.net,  1 серпня 2024, 10:46
0
3694
Чуквуезе забив переможний гол Мілана у ворота Реала

Іспанський та італійський футбольні гранди провели товариський матч у Сполучених Штатах.

В американському Чикаго відбувся товариський матч між мадридським Реалом та італійським Міланом.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь італійського клубу, який очолює колишній тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека.

Зазначимо, що єдиний гол у матчі було забито, коли ворота іспанського клубу захищав Андрій Лунін. Українець замінив бельгійця Тібо Куртуа у перерві матчу, і відіграв весь другий тайм.