Динамо втратило перемогу у ЛЧ на останніх секундах

Корреспондент.net,  7 серпня 2024, 09:18
0
1892
Динамо та Рейнджерс сильнішого не виявили

Київський клуб не зміг перемогти шотландський Рейнджерс у першому матчі третього раунду відбору турніру.

Динамо та Рейнджерс зіграли внічию у кваліфікації Ліги чемпіонів. Гра, яка відбувалась у польському Любліні завершилась з рахунком 1:1. Обидва голи були забиті наприкінці таймів.

На 38-й хвилині номінальні господарі відвоювали м'яч у центрі поля, після чого Ванат виступив у ролі асистента - він прострілив уздовж воріт, а Андрію Ярмоленку залишалося не схибити з кількох метрів по порожніх воротах.

Утім втримати переможний рахунок "біло-сині" не змогли. На останній, 4-й хвилині доданого до другого тайму часу, Вацлав Черни навісив із флангу, ніхто із захисників не зміг не тільки вибити м'яч, а й завадити Сір'єлю Дессеру з близької відстані замкнути цю подачу.

У Динамо навіть не було часу на атаку у відповідь, адже одразу пролунав фінальний свисток, який зафіксував нічийний результат. Матч-відповідь відбудеться в Глазго 13 серпня.