Бенфіка з Трубіним програла на старті чемпіонату

Корреспондент.net,  12 серпня 2024, 09:45
0
1169
Трубін знову двічі пропустив від Фамалікау

Лісабонський клуб сенсаційно поступився вже у першому турі національної першості Фамалікау.

Бенфіка невдало розпочала новий сезон у чемпіонаті Португалії. Вже на самому старті чемпіонату "орли" поступились скромному Фамалікау 0:2.

Вже на 12-й хвилині український воротар Анатолій Трубін, який вийшов у стартовому складі лісабонського клубу, був змушений виймати м'яч із сітки власних воріт після голу Соррісо.

А остаточну крапку у матчі було поставлено на 90-й хвилині після удару Зайду Юссуфа.

Додамо, що Фамалікау став справді незручним суперником для Бенфіки. Наприкінці минулого чемпіонату "орли" так само програли супернику на виїзді 0:2.