Корреспондент.net,  19 серпня 2024, 09:44
0
1296
Кіліан Мбаппе так і не зумів забити Мальорці

Зірковий мадридський клуб не зумів обіграти на виїзді Мальорку у першій грі нового чемпіонату.

Реал несподівано стартував із нічиєї у новому чемпіонаті Іспанії. Мадридці на виїзді зустрічались з скромною Мальоркою, і завершили гру нічиєю.

Андрій Лунін очікувано залишився на лавці запасних. Водночас у складі "бланкос" свій перший матч чемпіонату Іспанії проводив Кіліан Мбаппе.

Утім зірковий француз цього разу пішов з поля без забитого голу. У складі діючих чемпіонів на 13-й хвилині відзначився голом Родріго.

Натомість гравці Мальорки не здавалися і все ж змогли відігратися: на старті другого тайму Ведат Мурікі ударом головою замкнув подачу з кутового. Тож 1:1 - Реал втрачає очки вже у першій грі чемпіонату.