Бущан - про гру із Зальцбургом: Треба було реалізовувати свої моменти

Корреспондент.net,  22 серпня 2024, 09:44
0
861
Георгій Бущан

Голкіпер київського Динамо прокоментував результат першого матчу кваліфікації Ліги чемпіонів проти австрійців.

Динамо не пощастило у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти Зальцбурга. Так вважає голкіпер київського клубу Георгій Бущан.

На думку футболіста, гра у польському Любліні була рівною, утім "біло-сині" не змогли забити свої моменти, а суперник скористався помилками динамівців.

"Як на мене, гра сьогодні була рівною, просто треба було реалізовувати свої моменти, але не пощастило. Але команда грала до кінця, і я думаю, що в нас ще будуть шанси зіграти в Австрії якомога краще.

Думаю, було присутнє певне хвилювання, але й суперник добре пресингував. Зокрема, в першому таймі нам не завжди вдавалося вийти з-під пресингу, були й мої помилки. У другому таймі налагодили нашу гру, але трохи не пощастило",- цитує Бущана прес-служба Динамо.

Нагадаємо, київське Динамо зазнало поразки у першому матчі плей-оф кваліфікації до основного раунду Ліги чемпіонів проти австрійського Зальцбурга.

Матч-відповідь між Динамо і Зальцбургом відбудеться у вівторок, 27 серпня, о 22:00 за київським часом.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp