Корреспондент.net,  23 серпня 2024, 09:44
0
2583
Михайло Мудрик у грі проти Серветта

Український півзахисник провів увесь матч у складі лондонського клубу у кваліфікації до єврокубкового турніру.

Челсі впевнено обіграв швейцарський Серветт у першому матчі кваліфікації Ліги конференцій. Гра, яка відбулась на домашньому стадіоні лондонського клубу Стемфорд Брідж, завершилась перемогою господарів з рахунком 2:0.

Обидва голи господарі забили вже після перерви. На 50-й хвилині Крістофер Нкунку реалізував пенальті, а на 76-й хвилині Ноні Мадуеке, із меж штрафного майданчика потужним ударом вразив ближній кут воріт гостей.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочав цей поєдинок у стартовому складі та відіграв весь матч.

Матч-відповідь між Серветтом і Челсі у кваліфікації Ліги конференцій відбудеться у четвер, 29 серпня.