Текст: ,  30 серпня 2024, 17:33
0
374
Оболонь - Зоря

Київська команда знову не змогла набрати очок у чемпіонаті і залишається аутсайдером ліги.

Оболонь залишилась на останньому місці української Прем'єр-ліги. У стартовому матчі 5 туру чемпіонату "пивовари" приймали Зорю і знову не змогли перемогти.

Господарям вдалося з перших хвилин заволодіти ініціативою, проте першими забили саме футболісти Зорі. Мічин виявився першим на підборі і відмінно пробив у правий кут.

Після цього команди стали активніше обмінюватися моментами, і Суханов, і Мічин могли забивати, але на перерву команди пішли за мінімальної переваги луганців.

А зі стартом другої половини матчу Зоря подвоїла перевагу завдяки голу Будковського, який замкнув простріл Антюха на ближній штанзі.

А на 62-й хвилині шанси столичного клубу  на здобуття очок стали примарними. Дубко отримав другу жовту і залишив поле. У підсумку матч та і завершився перемогою Зорі 2:0.